המרת קבצי וידאו

לא פעם יוצא לנו להיתקל בקבצי וידאו מסוג SWF או כל סוג אחר שהאתרים אליהם אנו מעוניינים לעלות את הסרטונים אינם נתמכים.
כך למשל, במקרה ואנו מצלמים סרטוני צילום מסך עם הקלטה דרך תוכנת Jing ומנסים לעלות את הקובץ דרך אתר Youtube אנו נתקלים בסירוב מהסיבה שהאתר לא תומך בקבצים מהסוג הזה.

תוכנה להמרת קבצי וידאו להורדה בחינם:

קיימות אינספור תוכנות אינטרנט אשר באמצעותן נוכל להמיר את הסרטון שלנו לכל פורמט אחר:
Any Video Converter - תוכנה חינמית להמרת כל קבצי הוידאו. התוכנה עם ממשק ידידותי ביותר, מאפשר את המרתם של הקבצים: DivX, XviD, MOV, rm, rmvb, MPEG, B, DVD, WMV, AVI to MPEG-4. התכנה שימושית ומומלצת להורדה בעיקר במידה ואתם מטיילים הרבה עם מצלמות וידאו ישנות או אם ברצונכם להמיר קבצי DVD ולהעלות אותם לאתרים השונים.

תוכנה נוספת, היא של חברת freemake שמציע להוריד את התוכנה להמרת קבצים בחינם. הממשק בתוכנה ידידותי ביותר וחדשני. תוכלו להמיר את קבצי הוידאו שלכם למגוון רחב של פורמטים. תהליך המרת הסרטון הוא מהיר ביותר והוא תומך גם בהמרת סרטונים עם הכתוביות.

אתרים המציעים שירותי המרה בתשלום:

בנוסף, ישנם מספר אתרי אינטרנט המציעים שירותי המרת קבצים באמצעות מנוי באתר האינטרנט שלהם:
כך למשל, zamzar מציעה לגולשים לעשות מנוי שנע בין 9-20 דולר, בו יוכלו להמיר מגוון קבצים שביניהם: וידאו, אודיו, מסמכים, ספרי אינטרנט ועוד. האתר פופולרי ביותר, ממשק ידידותי ונוח, ההמרה מתבצעת יחסית במהירות (תלוי גם בשעות של היום) והקבצים נשלחים ישירות לכתובת הדואר האלקטרוני שלכם. האתר מאפשר להמיר קבצים עד 100MB.המרת קבצי וידאו - SeoMan

המרת קבצי וידאו Online:

שירות מעולה המאפשר להמיר את כל סוגי הקבצים למגוון רחב של פורמטים נמצא באתר office-converter - מעבר לעובדה שהממשק ידידותי ביותר, היתרון הגדול בשירות הזה הוא שניתן להמיר מספר קבצים בו-זמנית. במידה והנכם רשומים באתר, הקבצים שהמרתם ישמרו כ-24 שעות במערכת. תוכלו להמיר בו זמנית קבצים עד 100MB בין השירותים שהאתר מציע, ניתן להמיר מסמכים, קבצי וידאו, תמונות, Ebook. במידה ותרצו להמיר קבצים גדולים יותר, תוכלו לרכוש מנוי ל-24 שעות או מנוי חודשי בו תוכלו להמיר קבצים עד 400MB.כאשר המקסימום של קובץ יהיה 400MB ועד 1GB.

איך עושים זאת?

  1. בחרו את הפורמט אליו תרצו להמיר.
  2. העלו את הקבצים שברצונכם להמיר.
    שימו לב, בתחתית העמוד באפשרותכם להמיר גם סרטונים מYoutube או מכל URL.
  3. שנו את ההגדרות על פי הצרכים שלכם.
  4. לחצו על Convert.
  5. לחצו על Download.
    (ראו שלבים בתמונה)